Новини технологій. 13 лютого. Компанія Apple подала судовий позов з вимогою заборонити продаж флагмана Samsung Galaxy Nexus на території США.

Нові патенти Apple
Нові патенти Apple

Компанія стверджує, що він порушує принаймні чотири недавно зареєстрованих патенту Apple.

  • “Введення даних”, завдяки якому було накладено заборону на імпорт девайсів HTC
  • Патент, пов’язаний з голосовим помічником Siri
  • Відомий патент на розблокування екрану “Slide to unlock”
  • Патент на завершення слів, що дозволяє прискорювати введення тексту.

Федеральне Бюро Патентування США припускає, що позов по першому патенту Apple виграє з легкістю. Тим більше, що судове прецедентне право США буде використовувати попередній досвід Apple в боротьбі за нього з HTC.

Насправді, Google охоче порушив цей патент, вмонтувавши настройку не в гаджет, а в операційну систему Android 4.0. Якщо Google буде визнаний винним, йому потрібно всього лише внести коректування в ОС і інцидент буде вичерпано. Позови по трьом іншим патентів виграти Apple буде значно складніше.

Хоча Apple і було відмовлено у забороні Galaxy Nexus і Galaxy Tab 10.1N в Німеччині, яблучники не втрачають оптимізму, оскільки те діло було засновано на іншому наборі патентів. У цьому позові звинувачення грунтуються на патентах, що вступили в силу у вересні 2011 року.

Звичайно, метою є не сам гаджет GN, а операційна система Android 4.0, що має в своєму арсеналі кілька порушень, в тому числі розблокування локскріна і голосовий пошук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.