Новини технологій. 18 лютого. Після кількох останніх невдач на ниві патентних суперечок компанія Apple отримала гучну перемогу в судовому процесі проти Motorola Mobility в Німеччині.

Розблокування сенсорного екрану ковзаючим жестом

Земельний суд Мюнхена в особі судді доктора Петера Ганца ухвалив, що реалізація опції розблокування сенсорного екрану ковзаючим жестом, представлена ​​в ряді мобільних пристроїв Motorola, порушує патентні права Apple.

Результатом подібного рішення цілком може стати безстрокова судова заборона (тобто заборона, що діє до закінчення судового розгляду), оформлена компанією з Купертино і що стосується продажів на території Німеччини портативних пристроїв Motorola, в яких застосовується незаконна функціональність.

Відзначимо, що спочатку в даній справі фігурували три окремі втілення зазначеної технології розблокування жестом, причому, два з них, за якими компанія з Купертино довела свою правоту, відносяться до смартфонів.

Очікується, що Motorola Mobility подасть апеляцію на рішення суду Мюнхена, яке, до речі, цілком може створити прецедент в патентних розборках Apple зі своїми конкурентами по всьому світу. Крім того, можна просто трохи змінити спірну функціональність.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.