Новини технологій. 25 лютого. Компанія Apple офіційно оповістила про припинення роботи сервісу Push Email для завантаження електронної кореспонденції, що реалізується через служби iCloud і MobileMe, для користувачів у Німеччині.

Motorola продовжує патентну війну з Apple

Причиною цього стали патентні претензії від Motorola Mobility і судовий процес, йдеться в повідомленні на сайті технічної підтримки компанії з Купертіно.

При цьому користувачі iCloud і MobileMe, як заявлено, як і раніше зможуть одержувати електронні листи, однак вони будуть завантажуватися на їхні мобільні пристрої лише під час роботи програми Mail або при виклику нових повідомлень, коли пристрій періодично отримує нові повідомлення згідно з налаштуванням iOS.

У той же час зміни не стосуватимуться такого сервісу на десктопах і ноутбуках, а також веб-функціональність і послуги сторонніх фірм, приміром, Microsoft Exchange ActiveSync.

Іншими словами, поштові сервіси для iCloud і MobileMe як і раніше будуть доступні, але виклик вхідної кореспонденції німецьким користувачам портативних пристроїв Apple, включаючи смартфон iPhone і планшетний комп’ютер iPad, доведеться робити вручну.

Нагадаємо, на початку поточного місяця Motorola Mobility довела в німецькому суді факт порушення її патенту в “хмарній” службі iCloud.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.