Новини технологій. 12 лютого. Компанія Apple остаточно завершила вражаючу кар’єру улюбленого багатьма білого MacBook, виконаного в “старомодному” пластиковому корпусі.

MacBook

Нагадаємо, минулого літа поставки цього 13-дюймового ноутбука для звичайних покупців були припинені, проте його все ще могли придбати освітні установи, за спеціальним запитом, а не через відкриті канали продажів Apple.

При цьому, модель пропонувалася за зниженою ціною $ 899 (зрозуміло, це ціна для ринку США, на яку нам залишається тільки облизуватися).

Тепер і студенти з викладачами більше не можуть купити простий білий MacBook. Таким чином, в портфоліо Apple не залишилося ноутбуків під маркою MacBook без приставки “Pro” або “Air”.

Багато журналістів-аналітиків вже вбачають в цьому знак прийдешнього відновлення лінійки з уніфікацією назв – ноутбуки Apple знову почнуть називатися просто “MacBook” від наймолодших до найстарших моделей. Втім, це припущення стосується тільки серії MacBook Pro, а MacBook Air може, тим не менш, зберегти своє високе ім’я, підкреслюючи таким чином статусність.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.