Новини технологій. 29 лютого. Компанія Apple проведе прес-конференцію, на якій відбудеться презентація планшетного комп’ютера iPad 3-го покоління.

iPad 3-го покоління

За традицією, Apple прямо не називає тему прес-конференції, проте дає натяк, використовуючи зображення та слоган запрошення. Цього разу на картинці зображений фрагмент планшета з написом “У нас є щось, що вам варто побачити. І доторкнутися”.

Планшет iPad 2-го покоління був анонсований рік тому, 2 березня, а в продаж на території США він надійшов через півтора тижні. Як і минулого року, презентація нової моделі iPad пройде на сцені центру мистецтв Йерба Буена в Сан-Франциско.

Згідно з численними свідченнями іноземних джерел, 3-є покоління iPad отримає екран, здатний відображати 2048×1536 пікселів – у 4 рази більше, ніж існуючі планшети Apple.

Щодо використовуваного процесора ясності немає: якщо раніше передбачалося, що пристрій буде оснащено 4-ядерним чіпом, то пізніше з’явилася інформація, що Apple може використовувати в новому iPad процесор з 2-ма ядрами, як у попередній моделі. Замість збільшення ядер загального призначення, може бути значно збільшена потужність графічної підсистеми, що підвищить продуктивність iPad в іграх і додатках, які активно використовують графіку.

Новий iPad стане 1-м пристроєм в продуктовій лінійці Apple, яке буде підтримувати передачу даних в стільникових мережах стандарту LTE.

Також ЗМІ повідомляють про модифіковану камеру і більш ємну, у порівнянні з iPad 2, батарею. Однак розплатою за це, ймовірно, стане невелике збільшення товщини планшета.

Раніше компанія Apple стверджувала, що працює над створенням принципово нових продуктів, поява яких очікується на ринку в 2012 р. Таку заяву зробив глава компанії Тім Кук під час річних зборів акціонерів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.