Новини технологій. 9 лютого. За непідтвердженими даними, віртуальна помічниця Siri, що з’явилася в iPhone 4S, вже через місяць освоїть російську мову.

За непідтвердженими даними, Siri вже через місяць освоїть російську мову

Apple додасть підтримку ще трьох мов в Siri: китайської, японської та російської.

Відомості про це з’явився на китайському технічному ресурсі DoNews з посиланням на інженера, який працює над китайською версією програми.

Він стверджує, що зараз технологія проходить закрите тестування, але вже в наступному місяці буде представлена ​​офіційно. Уточнюється, що Siri буде не тільки розуміти і говорити на путунхуа (офіційна мова в КНР), але також зможе забезпечити власника локальною інформацією. За його словами, японська та російська мови також з’являться в наступному місяці.

Зараз Siri розуміє англійську, французьку та німецьку. Під віртуальною помічницею Siri мається на увазі технологія розпізнавання голосу, представлена ​​компанією Apple восени минулого року. Siri вміє відповідати на питання і виконувати доручення. Так, наприклад, вона може розповісти, яка зараз погода або програти улюблену пісню власника телефону. Поки Siri працює тільки на iPhone 4S.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.