Новини світу. 20 лютого. Зірка Голлівуду висловилася проти рішення накласти вето на чергову резолюцію ООН, покликану вирішити конфлікт в Сирії.

Анджеліна Джолі
Акторка закликає світ втрутитися у справи Сирії

Знаменита актриса, режисер, а також посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі закликала світову громадськість втрутитися в довгограючий конфлікт в Сирії і засудила позицію держав, які перешкоджають врегулюванню ситуації в країні.

“Я думаю, Сирія дійшла до такої точки, коли втручання іноземних держав абсолютно необхідно”, – поділилася актриса під час свого візиту до столиці Боснії Сараєво.

Джолі заявила, що вона виступає проти «тих країн, які зайняли позицію невтручання, що перешкоджає всім тим глобальним зусиллям, вжитим миротворцями ООН».

“Я твердо впевнена, що використання права вето для країн, у яких є фінансовий інтерес до Сирії, повинно бути поставлено під питання. В цьому випадку ця заборона перешкоджає гуманітарній місії допомоги нужденним людям, – підсумувала Анджеліна Джолі.

Зірка зовсім недавно представила на суд глядачів свій режисерський дебют картину «В краю крові і меду», що оповідає про трагічні події Боснійської війни.

Кохана Бреда Пітта назвала свою роботу «тривожним дзвінком» для всіх, щоб звернути увагу і зупинити злодіяння, подібні тим, що зараз відбуваються в Сирії.

Джерело lifenews.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.