Новини здоров’я. 18 лютого. Скляночка або дві чогось міцного не тільки вселяють у чоловіків впевненість на побаченні з жінкою.

Алкоголь знижує здатність контролювати свої думки і дає їм волю

Алкоголь також допомагає в ситуаціях, де від людини потрібні розмовні навички, вважають американські дослідники.

Помірний стан алкогольного сп’яніння покращує вербальні навички чоловіків, внаслідок чого вони більш ефективно і швидко вирішують питання, що виникли. Також, в стані інтоксикації вони здатні будувати складні асоціації.

На думку психологів з університету Іллінойсу, сп’яніння послаблює фокусування уваги і допомагає вийти за звичайні рамки. Таким чином, людина швидше знаходить зв’язок та асоціацію між схожими ідеями і ситуаціями.

У дослідженні взяли участь чоловіки, яким давали випити і показували фільм, або не пропонували спиртних напоїв. Після цього їх попросили вирішити ряд завдань, що вимагають вербальних навичок та творчого підходу.

В результаті виявилося, що ті з учасників, хто випив більше за інших, вирішили більше завдань і за більш короткий час. Цікаво, що результати їхніх тестів до прийому алкоголю нічим не відрізнялися від результатів інших тверезих чоловіків.

Таким чином, алкогольне сп’яніння сприяє вербальній творчості, знижуючи здатність контролювати свої думки і даючи їм волю, уклали дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.