Новини світу. 3 лютого. У підмосковних Митищах 30 січня був знайдений на смерть замерзлий 29-річний актор Анатолій Отраднов, що зіграв у серіалах “Глухар”, “Інтерни”, “Універ”, “Солдати” і “Час Волкова”.

Анатолій Отраднов

Актор був знайдений на вулиці без документів і спочатку числився в морзі як невідомий, тому про його смерть стало відомо тільки через кілька днів. Впізнали Отраднова лікарі – працівники моргу, а незабаром його паспорт і мобільний принесли в поліцію узбецькі гастарбайтери.

Отраднов пішов з дому 29 січня і не повернувся. Слідів насильства на тілі виявлено не було. Можлива причина смерті – переохолодження.

Актор не дожив одного місяця до тридцяти років і трохи менше півроку – до народження дитини. У нього залишилася вагітна дружина. Прощання з актором відбудеться в п’ятницю в Митіщах, а поховають його на батьківщині – в місті Ревда Свердловської області.

Смерть актора знову викликала чутки про “прокляття”, яке нібито нависло над серіалом “Глухар”. Згадують, що півроку тому був побитий син Вікторії Тарасової, яка знімалася в цьому ж серіалі. А в кінці грудня у власній квартирі був задушений актор Театру імені Маяковського В’ячеслав Титов, який зіграв у “Глухарі”.

Джерело  piter.tv 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.