Новини України. 15 лютого. Перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова вважає падіння рейтингу чинної влади певною мірою природним.

Ірина Акімова
Акімова схвильована рейтингом влади

“Це природно мене хвилює. Але коли знаходишся у владі і починаєш робити якісь непопулярні кроки, але ж далеко не всі кроки були популярні, то втрата в рейтингу певною мірою природна”, – заявила Акімова, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Якщо подивитися з іншого боку, то ситуація коли 98% в рейтингах тримав один лідер, напевно, нікого б не влаштувала. Наявність політичної конкуренції – це добре. Рейтинги влади повинні посилати сигнали, про те, як їх сприймають люди, і відповідно, які дії повинні прийматися”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України зазначив, що багато незадоволені нинішньою ситуацією, проте пояснив це втомою від тривалої кризи.

За його словами, країна відновлюється після кризи, не дивлячись на підвищення цін на газ, нафту, складні кліматичні умови. Азаров підкреслив, що вперше за 20 років української незалежності влада в країні єдина, що дозволяє приймати не завжди популярні, але необхідні рішення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.