Новини світу. 7 лютого. Авіакомпанія Air France через страйк змушена скасувати або перенести десятки рейсів.

В Air France знову страйкують

Чотириденний страйк, оголошений профспілками пілотів, бортпровідників, а також наземного обслуговуючого персоналу, почався в понеділок, 6 лютого.

У перший день акції протесту, повідомило керівництво Air France, авіакомпанії вдалося виконати 85% рейсів на далекі відстані і 75% рейсів по внутрішньоєвропейських маршрутах. 8 лютого компанія розраховує виконати половину рейсів на далекі відстані і не менше 70% внутрішніх рейсів.

Керівництво авіакомпанії закликає своїх клієнтів по можливості відкласти польоти до закінчення страйку. Пасажирам, які купили квитки на 6-9 лютого Air France розіслала близько 25 тис SMS-повідомлень і листів електронною поштою з попередженням про можливе скасування їх рейсу.

Пасажирам, чиї рейси відміняються через страйк, Air France обіцяє відшкодувати вартість квитка або безкоштовно перебронювати політ на інші дати. Пасажири, чиї рейси затримуються більш ніж на 5 годин, також можуть розраховувати на компенсацію.

Профспілки пілотів, бортпровідників та наземного персоналу протестують проти законопроекту, що зобов’язує співробітників авіакомпаній в індивідуальному порядку за 48 годин повідомляти роботодавця про намір взяти участь у страйку. Профспілки вважають, що цей законопроект, схвалений нижньою палатою парламенту в січні, ущемляє права працівників.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.