Новини світу. 9 лютого. У Франції викрили шахрая, який завдяки підробленим резюме кілька місяців очолював аеропорт міста Лімож.

Зразу після викриття Гайяр зник

43-річний француз на ім’я Жан-П’єр Гайяр (Jean-Pierre Gaillard; видання La Montagne називає його Філіпом Гайяр) став директором міжнародного аеропорту Ліможа на початку листопада 2011 року. У його резюме говорилося, що він був пілотом ВМС, інженером національної академії цивільної авіації та управляючим дочірньою компанією Entrepose Contracting (група Vinci).

Приїхавши в Лімож, Гайяр також розповів, що він брав участь у військових операціях в Перській затоці, Лівії та колишньої Югославії.

Проте в кінці січня одна з клієнток аеропорту впізнала його на фотографії і повідомила про це владі. Відразу після викриття Гайяр, який раніше видавав себе за поліцейського (в 1995 році) і за військового (в 1996 році) і мав судимість, зник. Для того, щоб влаштуватися працювати в аеропорт, Гайяр зміг добути довідку про несудимість.

Керівництво аеропорту відразу ж після викриття розірвало контракт з Гайяром, оскільки він все ще перебував на випробувальному терміні. При цьому подавати в суд на шахрая в плани аеропорту не входить, так як, за словами керівництва, Гайяр добре справлявся з керівництвом аеропорту.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.