Новини здоров’я. 10 лютого. Коли людина наближається до похилого віку, вона може впасти в паніку, помічаючи неприємні зміни, які в кінці кінців відбуваються з кожним із нас. Однак, не все так погано, вважають вчені…

Старість в радість

Як показують дослідження, у 40% жінок, які страждали від мігрені, до 65 років головні болі припиняються. В основному за це можна дякувати менопаузу. Приблизно у 67% жінок мігрені проходять після настання клімаксу, оскільки в організмі знижується рівень естрогену, який є причиною багатьох головних болів. На жаль, у чоловіків, які страждають від мігрені, подібного феномена не спостерігається.

З віком люди менше потіють, так як їх потові залози зменшуються в розмірах і стають менш чутливими. Згідно з результатами однієї з робіт, жінки 52-62 років потіють менше, ніж дівчата 20-30 років, що можна пов’язати із змінами, що відбуваються в потових залозах.

І, нарешті, багато чоловіків і жінок, які досягли 50 років, зізнаються, що отримують від сексу більше задоволення, ніж коли-небудь. Згідно з опитуванням, секс з віком став краще для 74% чоловіків і 70% жінок. У 18-24 роки оргазм відчувають близько 61% жінок, у 30 років – 65% жінок, а в 40 і 50 – 70%.

У літньому віці у людей є імунітет більш ніж до 200 вірусів, що робить їх менш вразливими перед грипом і застудами. Також, до 50 років знижується чутливість до алергенів, від чого ми рідше скаржимося на алергічні реакції.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.