Новини України. 2 лютого. За порятунок від чар студентка заплатила шахрайкам майже вісімнадцять тисяч гривень.

Шахрайка забрала у дівчини все золото

“Понад п’ятнадцять найменувань виробів із золота загальною вартістю майже вісімнадцять тисяч гривень стали власністю шахрайок, які обіцяли позбавити тернопілянку від чар”, – про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Тернопільській області.

21-річна дівчина, яка звернулась до міліції не могла пригадати, що саме говорили їй зловмисниці. Зазначила тільки, що це були загальні фрази про прокляття, хвороби, смерть.

“Шахрайка зустріла дівчину дорогою додому. Спочатку запитала як пройти до ательє, а далі почала розповідати про свої здібності рятувати людей від чар та поробів. Дівчині запропонували позбутися усіх проблем шляхом відмолювання гріхів. Але ритуал потрібно було здійснити над “речами, що притягують прокляття, – грошима та золотими виробами”. З собою потерпіла не мала нічого, але шахрайки запевнили, що “заради порятунку її сім‘ї згодні зачекати, поки студентка збігає додому і принесе цінності”, – йдеться в повідомленні.

Дівчина принесла усі гроші, що знайшла вдома та золоті прикраси на суму майже вісімнадцять тисяч гривень. Шахрайка запевнила, аби остаточно розвіяти прокляття, треба здійснити важливий ритуал – обійти з пагубними грошима та золотом навколо будинку тричі. І пішла.

Зараз міліціонери вживають усіх заходів, аби затримати підозрюваних.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.