Новини світу. 1 лютого. 15-річний житель емірату Абу-Дабі був засуджений до трьох років позбавлення волі в колонії для неповнолітніх після того, як батько 13-річних сестер-близнюків звернувся в поліцію зі скаргою на те, що підліток їх поцілував.

В ОАЕ суворі закони

Справу про поцілунки було передано до суду, який оцінив поведінку хлопчика як “сексуальні домагання” і “розпусні дії” і засудив його до в’язниці.

Підсудному також інкримінувалося незаконне проникнення на чужу територію, проте це звинувачення було знято після того, як дівчатка повідомили, що впустили його в будинок добровільно.

У ході слухань хлопчик зізнався, що неодноразово бував в цьому будинку на запрошення господинь, які охоче дозволяли йому цілувати себе. Згідно з інформацією місцевих ЗМІ, судді також винесли ухвалу щодо поведінки дівчаток, чиїм батькам рекомендувалося вжити до них дисциплінарні заходи.

Зазначимо, що Об’єднані Арабські Емірати відомі суворим дотриманням законів шаріату, що представляє серйозні незручності для західних туристів. Суворі звичаї, що панують в ОАЕ, гарантують низький рівень злочинності, але іноземець, який опинився в цій країні, сам того не відаючи, може виявитися злочинцем.

Зокрема, спиртне там дозволено вживати лише в обмеженому числі закладів, лихослів’я і грубі жести вважаються в ОАЕ злочином і можуть каратися штрафом, публічні прояви любовних відносин, такі як обійми або поцілунки, вважаються порушенням моральних норм, прийнятих у суспільстві.

В Еміратах вважається непристойним носити прозорий одяг, сукні, що відкривають ноги вище коліна, а також одяг з відкритими животом, плечима або спиною. Розгулювати в купальнику дозволено тільки на березі водойми чи басейну.

Знімати камерою місцевих жителів, особливо жінок, без відповідного дозволу вважається порушенням закону і може спричинити арешт або штраф.

Позашлюбний секс в ОАЕ заборонений – порушники можуть бути арештовані і покарані. Законом караються також гомосексуальні зв’язки і проституція. Покарання може бути дуже суворим.

Джерело newsru.co.il

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.