Новини світу. 25 січня. Нью-йоркський зоопарк пропонує оригінальне привітання для коханих на День Святого Валентина: назвіть в честь нього або неї таргана.

таргани, таракани
Зоопарк пропонує назвати таргана іменем коханої людини

Для цього необхідно всього лише зайти на інтернет-сайт зоопарку нью-йоркського району Бронкс, заплатити 10 доларів і заповнити спеціальний сертифікат, вказавши в ньому майбутнє ім’я одного з мадагаскарських шиплячих тарганів, які проживають в цьому зоопарку. Цей сертифікат вишлють 14 лютого на електронну адресу ваших коханих.

Крім того, заплативши додатково 15 доларів, ви можете замовити доставку адресату звичайною поштою прикрашеного вручну таргана з темного шоколаду. Він також буде супроводжуватися сертифікатом, який поінформує вашу другу половинку про те, що в Нью-Йорку відтепер бігає комаха з його або її ім’ям.

А за 35 доларів можна назвати пару тарганів, а також забезпечити доставку її копії в шоколадному варіанті.

Назвати комаху можна не тільки на честь того, хто вам дорогий.

“Не бійтеся включити уяву! Можливо, ви хочете назвати таргана на честь боса вашої другої половинки або його/її найменш улюбленого вчителя або актора?” – Наголошується на сайті зоопарку.

Організатори акції “Таргани – це назавжди” радять поквапитися: у розпорядженні зоопарку є лише 58 тисяч комах даного виду.

Мадагаскарські таргани вважаються одними з найбільших тарганів у світі. Вони можуть досягати розмірів дрібної миші (близько 10 см в довжину) і важити близько 40 г.

Як повідомляється на сайті зоопарку, зібрані під час акції кошти використають для фонду Товариства охорони дикої природи.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.