Новини політики. 6 січня. Надії на те, що влада зможе змінитися, припинити тиск і піти на діалог, виявилися марними, тому зміна влади у майбутньому році цілком можлива, вважає правозахисник Євген Захаров.

Людей можуть довести і до такої безнадії, коли вони забудуть про почуття самозбереження

«Вже зараз уряд і місцева влада вирішують свої проблеми за рахунок найбільш слабких, урізуючи соціальні виплати, затримуючи зарплату бюджетникам, скорочуючи мережу медичних, навчальних та культурних установ.

На тлі золотих унітазів, перлинних ванн, дорогих автівок, чартерних рейсів нашої верхівки це виглядає особливо огидно», — сказав він у коментарі ZN.UA.

«Тому цілком реальним може виявитися сценарій, коли сотні тисяч людей, яким нема за що купити продукти, тому що їм не платять зарплати і пенсії, вийдуть на вулицю і вимагатимуть зміни влади. І добре ще, якщо вимагатимуть, а не заберуть силоміць.

Дуже не хотілося б побачити „російський бунт, безглуздий і нещадний“, тому що насильство породжує тільки ще більше насильство. Але людей можуть довести і до такої безнадії, коли вони забудуть про почуття самозбереження. Не дай Бог!» — застеріг Захаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.