Новини світу. 17 січня. Пермський підприємець Олексій Реутов подав до Свердловського районного суду позов про захист честі і гідності до лідера партії ЛДПР Володимира Жириновського, позивач просить стягнути з політика 60 тис. рублів за образу жителів Уралу.

Володимир Жириновський
Жириновського можливо засудять за різкі висловлювання

«Досі його (Жириновського – прим. ред.) критика і гострі висловлювання діставалися в основному політикам та іншим відомим людям. Вперше я побачив, що ця критика, яка всім подобається, викликає сміх, звернена до звичайного населення, до всіх уральців, як він висловився, «до тих, хто проживає від Пермі до Єкатеринбурга». Всіх він назвав дебілами, сказав, що тут проживає повністю дебільне населення», – пояснив Реутов, зазначивши, що вважає такий вислів образливим.

Він просить суд стягнути з Жириновського 60 тис. рублів як компенсацію моральної шкоди. Також він просить стягнути аналогічну суму з видання «Комсомольская правда Пермь», в замітці якого цитувалася висловлювання політика і містилося посилання на відеоролик. Також позивач просить суд прийняти рішення про публікацію в даному виданні спростування і судового рішення за позовом.

За словами Реутова, суд позов зареєстрував, але до виробництва поки не прийняв. У суді отримання даного позову поки не підтвердили.

11 січня прес-секретар Володимира Жириновського заявив, щоролик, який з’явився в Інтернеті, в якому лідер ЛДПР образливо висловлюється про жителів Уралу, є провокацією і брудними політтехнологіями напередодні виборів президента Росії.

Раніше в Мережі з’явилося відео, де лідер ЛДПР Володимир Жириновський нібито в інтерв’ю каналу «Совершенно секретно» низько оцінив інтелектуальні здібності президентів СРСР і Росії Михайла Горбачова і Бориса Єльцина, пояснивши це походженням керівників країни.

Джерело Взгляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.