Новини політики. 16 січня. Кандидат у президенти Російської Федерації, лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський виступає за побудову відносин з Україною і Білоруссю суто на ринкових засадах.

Володимир Жириновський
Україна і Білорусь можуть увійти до складу Росії тільки як федеральні округи

Про це Жириновський сказав на прес-конференції в Москві, представляючи свою передвиборну програму.

“Ми по-доброму ставимося до сусідів на Заході, особливо до України і Білорусі, оскільки вони найближчі. Ми – за розвиток відносин з Україною і Білоруссю, але тільки все – за світовими цінами”, – сказав Жириновський.

“Щоб Україна не говорила, що вона годує нас, щоб Білорусь не говорила, що її картопля або молоко кращі. Все – торгуємо за світовими цінами”, – додав він.

При цьому лідер ЛДПР у черговий раз заявив, що в Рівненській області, в місті Костопіль, розташована “його” фабрика.

Також Жириновський заявив, що цього року Росія подарує Україні 4 млрд. дол. – як знижка на газ. “Ми проти”, – наголосив кандидат у президенти.

Відповідаючи на запитання, що він думає з приводу можливості створення федеральної держави Росії, України і Білорусі, Жириновський сказав: “Ми супротивники нових федерацій, нових конфедерацій. Якщо об’єднаються, тільки в рамках однієї держави – Росія, не подобається, придумаймо іншу назву”, – сказав Жириновський.

На його думку, якщо РФ, Україна і Білорусь об’єднаються у федерацію або конфедерацію, то через якийсь час у такій державі знову буде розкол і сепаратизм.

“З’явиться новий Кучма, Кравчук або ще хтось”, – сказав лідер ЛДПР.

Він вважає, що Україна і Білорусь можуть увійти до складу Росії тільки як федеральні округи.

“У нас 8 федеральних округів, будь ласка – 9-й – мінський федеральний округ, 10-й, – київський, 11-й – одеський, 12-й – харківський…”, – сказав Жириновський.

За його словами, в такій країні повинні використовуватися всі мови, але одна повинна бути об’єднуючою.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.