Новини здоров’я. 28 січня. Дослідники з США провели ряд експериментів і дійшли висновку: жінки, у яких є постійні партнери, реагують на інших чоловіків з меншим інтересом, ніж «одиночки».

«Зайнятість» чоловіків ніяк не впливає на їхній інтерес до інших жінок

А ось «зайнятість» чоловіків ніяк не впливає на їхній інтерес до інших жінок.

У ході дослідження жінкам і чоловікам, у яких були постійні партнери, або не було нікого, показували фотографії осіб протилежної статі, і просили оцінити їх привабливість.

У результаті виявилося, що жінки, незалежно від свого партнерського статусу, оцінювали мужність і привабливість чоловіків приблизно однаково, проте неодружені дівчата затримували свій погляд на фотографіях довше, пильніше розглядаючи зображених на них чоловіків. Що стосується чоловіків, наявність партнерки ніяк не змінювала їх інтерес до фотографій.

«Ці дані можуть відображати статеві відмінності в репродуктивних стратегіях, які діють на початку когнітивної обробки інформації про потенційних партнерів, і сприяють статевим відмінностям в сексуальному потязі та поведінці», – відзначають автори дослідження з університету Індіани.

Таким чином, вчені вперше показали, як партнерський статус впливає на зацікавленість в особах протилежної статі. Раніше було доведено, що на подібний інтерес впливають гормони, цілі, які людина бачить у відносинах, а також соціальний контекст.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.