Новини світу. 14 січня. Мосміськдума розгляне законопроект про часткове обмеження в’їзду до столиці автомобілів нижче класу “Євро-3”.

Тепер жигулі до Москви не пустять

Багато машин вітчизняного виробництва – більш брудного класу “Євро-2”, відзначають експерти, тому їх власникам доведеться шукати альтернативні способи дістатися до столиці, передає Комерсант-FM.

В’їзд буде обмежений в ті зони, які позначить комісія з екології Мосміськдуми. Законопроект про обмеження в’їзду до Москви внесений до плану на поточну сесію Мосміськдуми. Текст документа підготовлений ще три роки тому. Проте в Мосміськдумі поки не можуть прийти до єдиної думки, коли буде заборонений в’їзд “брудних” автомобілів в Москву.

Представники “Єдиної Росії” в міській думі вважають законопроект за потрібне, однак сумніваються, що він буде популярний. Про це повідомив  член комісії з екології Мосміськдуми, єдинорос Іван Новицький.

Раніше проти законопроекту виступали співробітники ГИБДД. На їхню думку, перевірити клас автомобіля дуже складно. Але експерти знають, хто точно підпаде під обмеження.

“Ті люди, які їздять на старих” Камаз “, на” Жигулях “, вони, в принципі, будуть по цій ініціативі позбавлені можливості в’їхати до Москви. Ну, хіба електричкою, або на попутці”, – заявив виданню незалежний автоекспперт Сергій Асланян.

Обмеженням в’їзду в центр міста москвичів лякають не перший раз. Ще в 2005 році мерія Москви розробила екологічну доктрину, відповідно до якої в центр міста мали заборонити в’їзд автомобілів з екологічним класом нижче “Євро-3”. Через рік ці ідеї були записані в проекті столичного закону “Про регулювання пересування автотранспортних засобів на окремих міських територіях”. А в 2007 році начальник УГІБДД Москви Сергій Казанцев заявив, що “без обмеження руху в центрі Москви” не обійтися. У 2008 році московські влади пообіцяли через два роки перейти на “Євро-4”. Сергій Собянін, ставши мером Москви в жовтні 2010 року, лише заявив, що в’їзд в центр залишать безкоштовним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.