Новини світу. 6 січня. Зброя, що належала відомим американським грабіжникам Бонні Паркер і Клайду Берроу, пустять з молотка.

Пістолет-кулемет Томпсона, що виставлений на торги

Організатором торгів виступив аукціонний дім Mayo Auction & Realty. Аукціон відбудеться 21 січня в Канзас-Сіті, штат Міссурі.

Лотами аукціону стали пістолет-кулемет Томпсона і дробовик Winchester. Зброю було вилучено в квітні 1933 року в будинку, де пара нальотчиків ховалася від поліції.

Самі Бонні і Клайд зникли, а вогнепальну зброю незабаром було передано співробітнику поліції Марку Лейрмору, сім’ї якого пістолет-кулемет і рушниця поки належать. У 1973 році рідні Лейрмора передали зброю в музей поліції, і до недавнього часу вона там і зберігалося.

Після формальної покупки на аукціоні новому власнику зброя належить оформити дозвіл на її зберігання. У скільки приблизно може обійтися покупка пістолета-кулемета і дробовика Бонні і Клайда, не уточнюється. Глава аукціонного дому не став озвучувати навіть приблизний естімейт лотів.

Бонні Паркер і Клайд Берроу розгорнули свою злочинну діяльність в США в роки Великої депресії. Пара грабіжників була вбита в 1934 році в Луїзіані. Бонні і Клайд є героями багатьох художніх творів – пісень, фільмів і навіть мультиплікаційних стрічок (історія злочинців розповідається, зокрема, в “Сімпсонах“).

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.