Новини здоров’я. 19 січня. Більше третини населення США – 35,7% – страждають від ожиріння.

Зайва огрядність давно вважається в США ознакою не хорошого, а, скоріше, поганого життя

Серед підлітків цей показник становить майже 17%. Такі дані за 2009-2010 роки, представлені в новому звіті МОЗ США.

Згідно з дослідженням, серед жителів США у віці 20 років і більше зараз налічується понад 78 млн товстунів. Жінок серед них трохи більше, ніж чоловіків: відповідно 40,6 млн і 37,5 млн осіб.

Серед дітей та підлітків у віці до 19 років співвідношення зворотне: надмірно повних дівчаток і дівчат у країні близько 5,5 млн, хлопчиків та юнаків – приблизно 7 млн ​​чол.

Медики стверджують, що в порівнянні з останніми десятиліттями минулого століття приріст числа товстунів в Америці в останні роки сповільнився. При цьому люди старшого віку (понад 60 років) страждають від ожиріння частіше, ніж молодші.

Автори дослідження нагадують, що надмірна вага загрожує розвитком різних захворювань, включаючи гіпертонію та діабет. Але й без них зайва огрядність давно вважається в США ознакою не хорошого, а, скоріше, поганого життя і навіть зримим проявом соціальної нерівності.

Прихильники цієї точки зору говорять, що до ожиріння призводить, перш за все, відсутність у небагатих людей коштів і можливостей для того, щоб правильно і, головне, якісно харчуватися. Тому не дивно, що в нижчих шарах населення США ожиріння часом межує з недоїданням і навіть голодом, а, з іншого боку, чим вище соціальний і майновий статус американців, тим у них зазвичай і стрункіша фігура.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.