Новини України. 17 січня. На думку адвоката, головуючий суддя Вовк не дотримується принципу рівності і змагальності сторін у процесі.

Сергій Вовк
Суддя Вовк не дотримується принцип рівності і змагальності сторін у процесі - адвокат

У Печерському суді продовжився розгляд кримінальної справи відносно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, адвокат Олексій Баганець почав сьогоднішнє засідання з заяви про відвід головуючому судді Сергія Вовка.

На думку Баганця, головуючий суддя Вовк не дотримується принципу рівності і змагальності сторін у процесі, зокрема, у ситуації зі свідком Шелудько.

“Прийнявши рішення про оголошення показань Шелудька на досудовому слідстві суд не врахував, що цей свідок 28.11 з’явився на засіданні, дав свідчення і був допитаний обвинуваченням, у зв’язку з чим у суду не було законних підстав зачитувати свідчення свідка через його неявку”, – сказав він.

Баганець наголосив, що цим суддя Вовк грубо порушив вимоги законодавства про рівноправність сторін у процесі та право на справедливий суд.

“Вважаємо, що головуючий у справі суддя Вовк не може брати участі в цій справі, оскільки його дії та бездіяльність щодо дотримання вимог закону викликають серйозні сумніви в його об’єктивному дослідженні матеріалів справи”, – зазначив адвокат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.