Новини енкономіки. 17 січня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що Україна не збирається купувати в Росії ту кількість газу, який передбачено в діючих контрактах.

Азаров заявляє, що Україна не збирається купувати в Росії ту кількість газу, який передбачено в діючих контрактах

“Ми їм чітко сказали, що ми не збираємося закуповувати таку величезну кількість газу, яку забито ось в цих контрактах, в кабальних контрактах”, – сказав він журналістам у вівторок у Хмельницькому.

Коментуючи українсько-російські газові переговори в Москві, які проходять у вівторок, прем’єр сказав: “Тема переговорів та ж сама, вже набила оскому нам. Потрібно нарешті завершувати ці переговори. Скільки можна перемовлятися, пора знаходити рішення”.

Азаров підкреслив, що ціна на російський газ для України без урахування “харківської знижки” складає 516 доларів за 1 тисячу кубометрів газу.

“За які такі гріхи ми так покарані цим контрактом? Чим ми так винні? За які такі гріхи ми змушені закуповувати такий дорогий газ? Пора вже зупинитися нарешті. Пора нам дати відповідь, чому наші люди повинні таку високу ціну платити”, – підкреслив прем’єр.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.