Новини політики. 7 січня. Відсутність заяв з Європи на захист екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко говорить про те, що західні політики бережуть свій авторитет.

Зубанов: після свят деякі європейські політики зроблять заяви з приводу Тимошенко

Про це заявив народний депутат (фракція Партії регіонів) Володимир Зубанов, інформує Сегодня.

“Європейські політики бережуть свій авторитет і чесне ім’я, тому більшість з них не роблять гучних заяв, а тим більше не намагаються робити будь-яких активних дій на захист екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко“, – йдеться в заяві Зубанова, опублікованій на офіційному сайті Партії регіонів.

Європі відомо, хто така Тимошенко. Вони знають, що ця справа – лише верхівка айсберга, а якщо буде розслідування по інших справах, зокрема, з приводу “Єдиних енергетичних систем”, то європейським політикам буде дуже незручно відповідати на питання і перед колегами , і перед виборцями про те, чому вони так завзято захищали Юлію Тимошенко“, – пояснив депутат.

За його словами, зараз в Європі йде своя жорстока політична боротьба, і будь-яка заява того чи іншого політика конкуренти можуть використовувати в своїх цілях.

У теж час, Зубанов не виключив, що після завершення зимових свят окремі європейські політики зроблять заяви з приводу Тимошенко.

“Природно, знайдуться окремі європейські депутати чи політики у відставці, готові прокоментувати або підписатися під тими текстами, які готує служба, очолювана заступником голови “Батьківщини” Григорієм Немирею“, – заявив парламентарій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.