Новини України. 13 січня. Дочка екс-прем’єра Юлії Тимошенко Женя вже не власниця ресторану «Сiro’s pomodoro».

Ресторан Тимошенко-молодшої - «Сiro's pomodoro»

Принаймні, так нам повідомили в цьому закладі. Тепер тут новий директор і новий шеф-кухар, а також оновлене меню, повідомляє Сегодня.

Нагадаємо, в квітні 2009 року Женя і Шон Карр відкрили ресторанчик «Сiro’s pomodoro» на Шота Руставелі, 12, у напівпідвальному приміщенні. Це мережевий ресторан, точно такі є в Лондоні, Дубаї, Афінах, Бухаресті, Абу-Дабі.

Головний їхній власник – Чіро Орсіні. Коли донька екс-прем’єра вчилася в Лондоні, вона часто бувала в цьому ресторані і познайомилася з власником. Там і прийшла думка – відкрити такий самий заклад у Києві.

Але тепер Євгенія нібито вже не власниця закладу. «Вже два місяці це не її ресторан, і Шон Карр тут вже не виступає», – запевнила одна зі співробітниць. Офіційно цю тему тут коментувати відмовилися. Правда, на сайті ресторанчика ще висять фотографії самої Жені і Шона.

Гендиректор компанії «Ресторанний консалтинг» Ольга Насонова каже, що про продаж не чула, але якщо він і був, то сума угоди могла скласти не менше 1,5 млн доларів.

Інші ресторатори не виключають, що Тимошенко могла лише офіційно вийти з бізнесу, щоб уникнути проблем. Але, з іншого боку, можливий варіант, що Женя подумує про те, щоб слідом за батьком покинути батьківщину і тому закриває справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.