Новини політики. 25 січня. Європейський Союз підтверджує готовність і надалі допомагати Україні та Молдові у реалізації євроінтеграційних прагнень, повідомляє Департамент інформаційної політики МЗС України в середу.

ЄС досі на стороні України

Згідно з повідомленням, мова про це йшла під час тристоронньої зустрічі Україна-ЄС-Молдова з прикордонно-митних питань, яка відбулася у вівторок в Києві.

“Учасники засідання відзначили подальше зміцнення безпеки на українсько-молдовському кордоні, істотне просування в питанні його демаркації, прогрес у розвитку систем інтегрованого управління кордонами в Україні та Молдові, поглиблення співпраці між прикордонними і митними органами цих країн, а також Місією EUBAM”, – підкреслюється в повідомленні.

За підсумками зустрічі була відзначена важливість подальшого співробітництва у форматі Україна-ЄС-Молдова з прикордонно-митних питань як для двосторонніх українсько-молдовських відносин, так і для реалізації євроінтеграційних прагнень цих країн, в першу чергу в контексті виконання відповідних планів дій щодо лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

“Сторона ЄС підтвердила готовність продовжити надання Україні та Молдові через Місію EUBAM необхідну допомогу в реалізації даних амбітних завдань”, – підкреслює МЗС.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.