Новини України. 14 січня. У Дніпропетровську в психіатричну лікарню потрапив японець – все сталося через жінку.

Японець проходить обстежиння у психлікарні

Підданий Японії 35-річний Кімура Кентаро гостював з 7 грудня у своєї знайомої в Дніпропетровську, а після сварки з нею більше доби нерухомо сидів в аеропорту, ні на що не реагував і відмовився летіти на батьківщину.

Разом зі своєю 34-річною знайомою і її родичами іноземець прибув в аеропорт 9 січня. Звідти він збирався летіти додому. Проте в очікуванні реєстрації Кентаро посварився зі знайомою. Після чого жінка з родичами, не дочекавшись вильоту іноземця, поїхала додому.

“Після цього громадянин Японії відмовився летіти і спілкуватися з будь-ким. Від допомоги, яку йому запропонували співробітники міліції та аеропорту, він також відмовився. На протязі декількох годин чоловік сидів у залі аеропорту, не рухаючись. 10 січня в аеропорт був викликаний перекладач. Потім прибула бригада психоневрологічного диспансеру з лікарем-психіатром. Після проведення обстеження іноземець був госпіталізований”, – йдеться в повідомленні міліції.

Як повідомив журналістам перекладач Артур Сиганов, який допомагав співробітникам міліції, Кентаро стверджує, що зробив щось протизаконне на території України і просить укласти його під арешт.

“Ми зв’язалися з посольством Японії в Україні. Кімура-сан відмовився говорити з консулом і сказав, що хоче у в’язницю, тому що зробив тут щось погане. Протягом усього спілкування він постійно говорив, що зробив “щось погане”. Що саме він зробив, Кімура-сан так і не зізнався”, – сказав Сиганов.

Як відзначає ВВС, історія набула розголосу в інтернеті – зокрема, на форумах, де один з користувачів поділився версією того, що сталося.

Згідно з цією версією, ще будучи у себе на батьківщині, пан Кімура познайомився з дівчиною з Дніпропетровська, яка протягом півроку жила у нього вдома і утримувала за його рахунок свою сім’ю. Потім вона поїхала на Україну, залишивши адресу і нібито пообіцявши вийти за нього заміж.

Деякий час дівчина не відповідала на дзвінки, тому японець приїхав до Дніпропетровська, де з’ясувалося, що його обраниця вже заміжня. Це, як припускають, і могло викликати душевну травму (втім, це не пояснює того, чому японець жив у Дніпропетровську цілий місяць).

Зараз Кентаро проходить обстеження в 36-му відділенні Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.