Новини політики. 31 січня. Учасники Комітету опору диктатурі відмовляються брати участь у роботі, так званої Конституційної асамблеї Януковича і вимагають негайного звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв’язнів.

Янукович не дотримується обіцянок

Про це йдеться в заяві, прийнятій на засіданні Комітету.

«Віктор Янукович, який мав би бути гарантом Конституції, за 2 роки свого провального президентства, навпаки, згвалтував Основний закон, пристосувавши його до власних потреб. Перебування Януковича при владі почалося з державного перевороту, коли всупереч Конституції з так званих тушок була сформована провладна коаліція в парламенті, а потім у такий же незаконний спосіб змінена і сама Конституція. Але й цього тексту Янукович не дотримується, тому що його режим править не по писаній конституції, а за «поняттями» кримінально мафіозного світу», – зазначено в заяві.

«Отже, Комітет опору диктатурі не довіряє заявам президента про його нібито готовність прийняти прозорі, узгоджені з суспільством рішення щодо змін до Основного закону. Утворений Януковичем орган є окозамилюванням і спробою видати за Конституційну асамблею дорадчу групу при президентові України. У Комітеті усвідомлюють те, що Янукович вже сьогодні прагне підстрахуватися і переписати Конституцію так, щоб у будь-який спосіб залишитися при владі», – йдеться в заяві.

У Комітеті вимагають негайного виконання резолюції ПАРЄ та звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв’язнів.

«Комітет опору диктатурі заявляє, що не дозволить Януковичу використовувати участь опозиційних партій у роботі конституційної асамблеї як ширму для прикриття будь-яких антидемократичних і авторитарних змін до Основного закону», – йдеться в заяві.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.