Новини України. 24 січня. Після майже дворічного президентського терміну з повною концентрацією влади в своїх руках Віктор Янукович заявив, що в 2012 році нарешті буде видно результати його роботи.

Янукович хоче підвести підсумки

У 2012 році люди відчують реальні позитивні результати реалізованих в країні реформ, заявив президент України Віктор Янукович в інтерв’ю для спільного проекту The New York Times News Service & Syndicate і «Сьогодні Мультимедіа» – альманаху «Україна і світ 2012. Глобальна порядок», повідомляє президентська прес-служба.

«2012 рік – це рік, який покаже результати нашої роботи і дозволить нам оптимізувати ті реформи, які ми розпочали», – сказав  Янукович.

Президент зазначив, що певний позитивний досвід впровадження реформ напрацьований в ході реалізації низки пілотних проектів – проте ця ж робота показала, що для масштабних перетворень країні потрібні підготовлені кадри. При цьому він звинуватив в опорі модернізаційних процесів як бюрократів, так і «політиків-популістів».

«Особливість української політики – в її популізмі, а іноді, на жаль, навіть авантюризмі. Найчастіше у нас в угоду політичному популізму завдається шкода державі і людям, яких деякі політики просто обманюють, цинічно маніпулюючи громадською думкою. Це ми бачимо і зараз», – сказав Янукович.

У той же час президент висловив переконання, що український народ не раз доводив свою мудрість і розбереться в ситуації.

«Мине якийсь час, і люди зрозуміють, хто був правий. Хоча, звичайно, є політики, які критикують дії влади через бажання змінити життя країни на краще. І я їх не засуджую, адже сам таким колись був. Я прихильник того, щоб ми підтягували таких енергійних, серйозних людей для спільної роботи на благо країни», – підкреслив він.

«У 2012 році ми ставимо завдання як мінімум зберегти динаміку зростання економіки», – повідомив президент.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.