Новини економіки. 11 січня. Президент України Віктор Янукович наполягає на тому, що держбюджет-2012 повинен бути переглянутий вже в січні в частині справедливого розподілу коштів регіонам.

Януковича не лаштовує держбюджет

«Критикувати цей бюджет можна як завгодно сьогодні, непропорційний розподіл фондів регіонального розвитку. Я вимагаю, Микола Янович, від вас і міністра фінансів і всього уряду, щоб протягом січня разом з регіонами ви розглянули ці питання, і щоб всі ресурси, які є для регіонального розвитку, які ми передбачили, були розподілені справедливо, щоб ніяких перекосів не було», – сказав глава держави на засіданні комітету економічних реформ в середу в Києві.

Янукович при цьому зазначив, що держбюджет необхідно було приймати в тому вигляді, в якому він був підготовлений, для своєчасних виплат в 2012 році.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова заявляла, що Янукович виступає за якнайшвидший перегляд державного бюджету на 2012 рік.

З вимогою переглянути держбюджет на 2012 рік в частині розподілу коштів регіонам вже виступив Львівська облрада, який прийняв відповідне звернення до лідерів держави на засіданні 5 січня.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.