Новини України. 30 січня. Президент Віктор Янукович відреагував на резолюцію ПАРЄ і пришвидшив фабрикування справ проти Юлії Тимошенко.

Власенко: Янукович швидко фальсифікує справу проти Тимошенко

Про це захисник Сергій Власенко заявив журналістам після відвідання Юлії Тимошенко у Качанівській колонії.

Він нагадав, що в Резолюції ПАРЄ зазначено, що в Україні відбуваються політичні репресії щодо Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка та інших. Також Парламентська асамблея Ради Європи закликала українську владу звільнити політичних в’язнів, зокрема, Юлію Тимошенко.

“Сьогодні ми отримали відповідь від Януковича на заклик ПАРЄ. Сьогодні в чергове до Юлії Володимирівни прийшли слідчі, які сказали, що в них є вказівка швидко завершити ознайомлення з матеріалами справи для того, аби передати цю справу на розгляд одного з судів Харкова“, – зазначив захисник Тимошенко.

Сергій Власенко нагадав, що вже після прийняття ПАРЄ резолюції щодо України, відповідаючи на запитання українських журналістів в Давосі, Віктор Янукович зазначив, що він вважає, що справу про ЄЕСУ швидко передадуть до суду.

“Слідчі виконують прямі публічні вказівки Януковича. Це не перша його заява. Якщо ви пам’ятаєте, у “газовій справі”, коли його спитали: “Як Ви хочете, щоб вирішилась справа Тимошенко?”, він сказав: “Швидко”. Тобто, незаконно, необ’єктивно, а швидко, і тоді Кірєєв кожен день слухав справу. Зараз відбувається те саме”, – підкреслив захисник.

Сергій Власенко також додав, що завтра він перебуватиме у відрядженні, про що письмово повідомив слідчого, проте, за його словами, слідчий сказав, що, незважаючи на це, слідчі дії все одно будуть проводитися.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.