Новини України. 12 січня. У четвер зранку на деяких магістралях Києва під кожним білбордом із зображенням Януковича можна було бачити по міліціонеру.

Фотографії Януковича охороняють міліціонери

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Адміністрація Януковича, в чергове порушуючи закон “Про міліцію”, примушує МВС замість того, щоб боротися із злочинністю, охороняти фотографії Януковича від співвітчизників, серед яких президент користується зневагою та навіть ненавистю”, – йдеться в повідомленні.

“Геть анекдотична інформація надійшла із Херсонщини. Після того, як в одному із районів знайдено повалений білборд, було оголошено план “Перехоплення”. Як відомо, в такому режимі правоохоронці працюють у випадку особливо тяжких та небезпечних злочинів, як-то вбивство, збройний напад тощо”, – додають в партії.

В “Батьківщині” вимагають звільнити міліцію від охорони фотографій Януковича й скерувати її на боротьбу із злочинністю.

“Правильний вихід – прибрати із трас та вулиць фотографії Януковича, достроково згорнути його невчасну рекламну кампанію, до участі в якій, до речі, агенції із зовнішньої реклами примушуються, звісно ж, на безкоштовній основі”, – заявляють в “Батьківщині”.

В партії відзначають, що в той час, коли день за днем зростає небезпека на вулицях, все частіше відбуваються пограбування, збройні напади та вбивства, міліція повинна боротися із бандитизмом, а комплексами Януковича мають перейматися психотерапевти.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.