Новини України. 11 січня. Президент України Віктор Янукович запропонував міністрам, які виступають проти політики влади щодо реформування дозвільної системи, подати у відставку.

Януковичу розбереться з тим, кому щось не подобається

Говорячи про хід реформ в Україні, Янукович зауважив, що на сьогоднішній день спостерігається намагання повернути ситуацію у зворотньому напрямку, зокрема, це стосується питання скорочення дозвільних процедур.

За його словами, у Верховній Раді низка народних депутатів зареєстрували законопроекти, якими пропонується відновити, а деінде навіть розширити види діяльності, які підлягають ліцензуванню.

За словами Президента, коли почали з’ясовувати у депутатів, навіщо вони пропонують відповідні проекти, ті відповідали, що роблять це на прохання міністерств.

“Ми провели деякі розмови з деякими депутатами, і вони нам відверто сказали, що це було прохання від уряду, від міністерств”, – зауважив Янукович.

Він висловив обурення такою ситуацією і доручив прем’єр-міністру України Миколі Азарову проаналізувати ці випадки і з’ясувати, хто стоїть за відповідними пропозиціями.

“Я вам відверто скажу: ті міністри, яких не задовольняють умови, в яких ми сьогодні працюємо, повинні самостійно написати заяви і піти у відставку. Не треба чекати, щоб ми вам допомагали. Але повернення назад не буде. Ми обрали шлях і ми будемо цим шляхом йти”, – запевнив Янукович.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.