Новини здоров’я. 20 січня. Ознаки інфаркту можна переплутати з іншими симптомами, що не мають відношення до серцевого нападу.

серце, лікарі, зупинка, інфаркт
Серед людей, що звертаються до лікаря з гострим болем у ділянці грудей, не всі є жертвами інфаркту

Далеко не завжди інфаркт знаменується гострим болем в області грудей.

Як показують спостереження, серед людей, що звертаються до лікаря з гострим болем у ділянці грудей, не всі є жертвами інфаркту. Серед пацієнтів, що не відчувають сильного болю, інфаркти трапляються нітрохи не рідше.

Біль у грудях може бути викликана такими нешкідливими причинами, як печія, а також більш серйозними проблемами, наприклад, розшаруванням аорти. Проте якщо у вас є які-небудь побоювання з приводу свого стану, краще рішення – негайно звернутися до фахівця.

«Якщо ви сумніваєтеся, чи спричинені ваші симптоми серцевим нападом, чи ні, терміново викликайте швидку допомогу або йдіть до лікаря», – радять експерти. Серед основних ознак інфаркту, окрім дискомфорту або болю в ділянці грудної клітки, можна відзначити біль у животі, брак дихання, відчуття легкості в голові, нудоту і блювоту.

Негайно звертайтеся за допомогою, якщо ваші болі посилюються під час фізичного навантаження, якщо у вас раптово перехоплює подих або ви починаєте інтенсивно пітніти, а біль віддає з області грудей в ліву руку або верхню щелепу.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.