Новини медицини. 13 січня. Для багатьох ефективна дієта – це не просто спосіб вилікуватися від такого захворювання, як ожиріння, а й спосіб життя з особливим підходом до питань правильного харчування.

До дієти потрібно ставитися обережно

Медики не радять сприймати режим “дієта” як голодування, найжорстокіше обмеження в харчуванні і постійний підрахунок калорій з’їдаються продуктів.

Якщо дієта-лікування, то в сукупності з фізичними навантаженнями – це очищення організму, і в підсумку призводить до значного поліпшення самопочуття і ідеальних форм. З раціону варто виключити ті продукти, які сприяють набору ваги, що насправді деколи дуже важко зробити, тому медичні центри пропонують закодуватися від їжі.

Але принцип “худнемо правильно” і правила підтримки форми дають тим хто сидить на дієті своєрідний компроміс – можна іноді побалувати себе шоколадкою або шматочком піци і такий меленький бенкет не загрожує швидким набором ваги, якщо не влаштовувати його дуже часто. Сироїдіння є прикладом правильного харчування смачними і дуже корисними продуктами. Таке харчування має природний характер і не тільки зберігає молодість і здоров’я організму, але і наповнює його енергією і силою.

Так, дієта – це очищення організму та лікування ожиріння. Але, для того, щоб жирові клітини швидко спалювалися, а шкіра в цей час не ставала в’ялою і розтягнутою, необхідно обов’язково поєднувати дієту з фізичними навантаженнями. Біг, плавання, аеробіка зроблять фігуру ідеальною, а шкіру – пружною і сяючою здоров’ям. Не варто закидати спорт після закінчення лікування ожиріння, адже це такий чудовий і корисний для здоров’я спосіб розслабитися і чудово провести час.

Алкоголь під час і після дієти не тільки шкідливий і небезпечний для здоров’я, але й зводить всі результати лікування нанівець, тому що є калорійним продуктом, затримує воду в організмі і призводить до набору ваги.

Пам’ятайте, що весь час дотримуватися дієти не можна, а для організму такий режим дуже небезпечний. Для того, щоб ефективна дієта радувала своїми результатами довгий час, необхідно грамотно з неї виходити і акуратно повертатися до нормального режиму харчування. Необхідно поступово збільшувати у своєму раціоні кількість продуктів і робити це безупинно, стежачи за тим, щоб загальна сума з’їдених калорії збільшилася за тиждень приблизно на 100 одиниць. Так можна допомогти своєму організму безболісно перебудуватися на режим нормального харчування.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.