Новини медицини. 26 січня. Вживання алкоголю дуже поширене серед людей. Це стало таким же популярним, що його можна поставити поруч із вживанням їжі.

алкоголь
Фахівці радять відмовитися від алкоголю або вживати лише натуральні напої

Алкоголь, як вважають деякі, допомагає розслаблятися і знімає втому. Проте його вживання призводить до негативних наслідків. Він провокує діабет, різні захворювання печінки, психічні розлади, тому деяким людям слід уникати вживання алкоголю в будь-якому його виді.

Крім того, алкоголь потрібно уникати людям, які страждають ожирінням і тим, хто намагається скинути зайву вагу. В алкоголі присутні, так звані, порожні калорії, які накопичуються в організмі і не живлять організм. Більш того, ці калорії використовуються в першу чергу та перешкоджають спалюванню інших калорій, відзначають в НоуХауМед.

Таким, чином, задумайтеся, чи варто пити вино або шампанське, якщо ви шукаєте легкий спосіб схуднути. Алкоголь настільки сильно маскує калорії, що ви їх не відчуваєте і вживаєте в більшій кількості, ніж без нього. Варто зауважити, що в алкоголі майже стільки ж калорій, що і в м’ясі, однак в ньому немає абсолютно ніяких поживних речовин.

У пиві й вині теж містяться калорії, а також білки. Причому в деяких сортах “живого пив” калорій менше, а білків більше, але все одно його вживання веде до ожиріння, причому навіть в більшій мірі через його високий енергетичний показник.

Коли люди випивають, вони і їдять більше, причому, зовсім не замислюючись про те, чи корисна це їжа. Тим більше при вживанні алкоголю, організм автоматично починає вимагати іншої їжі, так як в алкогольних напоях зовсім немає потрібних поживних елементів. Більше того, він вимагає чогось солоного або смаженого, тобто найбільш калорійного, і ми, не замислюючись і зовсім забуваючи про дієту і здорову їжу, все це поглинаємо.

Крім ожиріння, від вживання алкогольної продукції можна отримати і букет інших захворювань, наприклад, хвороби печінки, нирок, шлунка. А будь-яке ослаблення організму значно знижує переварювання їжі, що призводить до ще більших проблем з ожирінням.

Отже, алкоголь дає нам непотрібні калорії, збільшує апетит, погіршує здоров’я, провокує порушення метаболізму, посилює проблеми зі шлунком, печінкою, нирками, а також з нервовою системою (при частому вживанні алкоголю).

Що ж робити, якщо пити потрібно? А треба пити, як правило, з соціальних причин, а саме у свята. Якщо вам обов’язково пити алкоголь, то краще обмежитися натуральним вином або видами чистих міцних напоїв, таких як горілка, скотч. При цьому не слід розбавляти ці напої соком, що містить цукор, щоб не збільшувати кількість калорій.

Пити треба потроху – 1-2 порції за раз і не частіше 2-3 разів на тиждень. При цьому якщо все ж п’єте, то не заїдайте алкоголь великою кількістю їжі, це не на вашу користь. Або краще зовсім не пийте! Будьте індивідуальністю, здатною відмовитися від соціальних забобонів. Нехай всі п’ють алкоголь, а ви пийте соки або воду. Вони набагато корисніші, відзначають фахівці.

За матеріалами “Медичний центр “НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.