Новини спорту. 15 січня. В одному з останніх інтерв’ю 35-річний боксер, абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко розповів про складові свого успіху.

Володимир Кличко
Володимир Кличко розповів про складові свого успіху

– Я вважаю, що розумові здібності – це номер один, досвід – номер два, фізична сила – номер три. І тільки потім, напевно, йдуть вроджені здібності, які ми отримуємо від Матері-природи. І я говорю не тільки про спорт і бокс зокрема – все, що і як ти робиш, в першу чергу пов’язано з твоїми розумовими здібностями. І ти можеш тренувати і розвивати їх. Я знаю, що я кажу, оскільки випробував все це на власному досвіді. Тобто ви можете тренувати свій розум так само, як ви тренуєте власне тіло. Тому тут головне – бути чесним із самим собою, знайти свої слабкі місця, працювати з ними і врешті-решт позбутися від них.

– Що, на вашу думку, робить вас сильнішим за ваших суперників у спорті?

– Думаю, головне – це досвід. У моєму житті і спортивній кар’єрі був важкий і драматичний досвід, коли я програв два бої за один рік. Це було в 2004 році, і багато людей вже думали, що це кінець моєї кар’єри. Мене дуже сильно критикували, говорили, що, незважаючи на мої колишні заслуги, у мене немає майбутнього в боксі. Люди подейкували, що це все, що я згорів. Досвід, безумовно, зробив мене краще і змусив зосередитися на головному.

– Зараз я знаю, над чим мені працювати, що розвивати, а з чим варто бути обережним. Взагалі, мені приносить задоволення те, чим я займаюся. А коли тобі подобається те, що робиш, ти не відчуваєш труднощів, – підсумував Володимир Кличко.

За матеріалами Советский спорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.