Новини авто. 18 січня. Позитивна реакція публіки міжнародних автосалонів на концептуальний електрокар Volkswagen E-Bugster допоможе німецькому виробникові прийняти остаточне рішення про запуск аналогічного автомобіля в серійне виробництво.

Volkswagen E-Bugster

Офіційно компанія Volkswagen не підтверджує можливість постановки подібного електромобіля на конвеєр, проте дизайнери виробника впевнені, що у машини є всі шанси в найближчому майбутньому з’явитися у дилерів.

«Запуск спідстера Beetle – це дуже серйозна пропозиція, однак я впевнений, що такий автомобіль буде запущений в серію, – заявив дизайнер Марк Ліхтер. – Нам лише треба скласти хороший бізнес-план для цієї моделі».

Концептуальний електрокар E-Bugster був представлений на початку січня поточного року на моторшоу в Детройті. Автомобіль отримав 85-сильний електродвигун, який отримує енергію від комплекту літій-іонних акумуляторів.

Запас ходу машини складає близько 160 кілометрів. Зарядження батарей може здійснюватися як від 120-вольтової, так і від 240-вольтової мережі. Крім того, існує і швидкий варіант, коли за наявності спеціальної станції акумулятори «заправляться» на 80 відсотків за півгодини.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.