Новини України. 24 січня. У найближчі тижні почнеться новий судовий процес над екс-прем’єром України Юлією Тимошенко, вважає її захисник Сергій Власенко.

Власенко: Тимошенко звинувачують на підставі усних вказівок, які вона нібито давала

“Я змушений констатувати, що Янукович настільки боїться Юлії Тимошенко, що він дав пряму команду СБУ перетворити 7 років, до яких Тимошенко засуджена Печерським судом Києва, у 12 років”, – сказав Власенко журналістам у вівторок біля будівлі Качанівської виправної колонії в Харкові, де зараз утримується Тимошенко.

“За дві години слідчий виділив з великої справи по ЄЕСУ частину звинувачень, за дві години він пред’явив обвинувачення, за ці ж дві години він надав “конфіденційне” побачення з захисниками. За ці ж дві години дав час на ознайомлення з постановою про притягнення як обвинуваченої”, – підкреслив захисник екс-прем’єра.

За його словами, Тимошенко звинувачують виключно на підставі усних вказівок, які вона нібито давала.

Тимошенко звинувачують в тому, що 14 років тому, через 2 роки після того, як вона пішла з ЄЕСУ, генеральний директор і головний бухгалтер подали декларацію про відшкодування ПДВ. Це роблять всі бізнесмени. ПДВ не відшкодували, але її (Тимошенко – ред.) звинуватили у замаху на державні кошти. Друге звинувачення полягає в тому, що 14 років тому головний бухгалтер подала бухгалтерську звітність до Податкової, в якій були помилки. Її звинуватили у свідомій фальсифікації фінансової звітності. Питання: до чого тут Тимошенко? Кажуть, вона давала усні вказівки”, – підкреслив Власенко.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.