Новини політики. 26 січня. Якою б не була резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), влада не налаштована випускати екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко на волю, принаймні перед парламентськими виборами.

Влада за будь-яких обставин не налаштована випускати Тимошенко

Таку думку озвучив народний депутат, член депутатської фракції “БЮТ – “Батьківщина” Юрій Прокопчук.

“Влада за будь-яких обставин не налаштована випускати Тимошенко, адже розуміє, що це найреальніший, найсильніший конкурент. І якою б не була позиція світового співтовариства, якою б не була резолюція ПАРЄ, Янукович на це не піде ніколи, бо розуміє, чим для нього це відгукнеться”, – зазначив парламентарій.

Окрім цього, на думку Прокопчука, Україні у разі прийняття резолюції ПАРЄ, у проекті якої зазначається необхідність декриміналізації 364-ої та 365-ої статей Кримінального Кодексу, за якими, як відомо, засуджено Тимошенко, загрожує міжнародна ізоляція.

“Ця влада, вибачте, плювати хотіла на будь-які рішення та резолюції. А це, у свою чергу, призведе до міжнародної ізоляції України. І ці усі потуги отримати кредити, насамперед, кредит довіри, виглядають убого, адже у світі не пробачають такого хамства”, – впевнений Прокопчук.

Нагадаємо, на сьогодні у Страсбурзі заплановане голосування по резолюції ПАСЄ Функціонування демократичних інститутів в Україні. У проекті резолюції зазначені певні застереження щодо відповідності українських судової, кримінальної та кримінально-процесуальної систем до міжнародних норм.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.