Новини технологій. 19 січня. Соціальна мережа Вконтакте відкрила офіс у Києві, на Хрещатику.

Вконтакте
Вконтакте тепер в Україні

«Ми орендували приміщення на Хрещатику, зробили ремонт у ньому і зареєстрували юридичну особу, що виявилося не так просто в Україні», – повідомив AIN.UA прес-секретар ВКонтакте Владислав Циплухін.

За його словами, до кінця року в київському офісі буде працювати не менше 10 осіб. Комерційний відділ у Києві займеться обслуговуванням місцевих рекламодавців, а співробітник прес-служби буде переводити прес-релізи на українську мову, збирати базу ЗМІ, обробляти вхідні запити та організовувати заходи під приїзд керівників.

«Павло Дуров поставив перед заступником генерального директора та прес-службою одну глобальну задачу: зробити так, щоб українські користувачі та партнери сприймали ВКонтакте як рідну (домашню) соціальну мережу. Адже раніше навіть не всі компанії могли купувати у нас рекламу безпосередньо», – розповідає Циплухін.

В даний час у ВКонтакте зареєстровано понад 20 мільйонів українців. Щоденно в соціальну мережу заходить близько 6,6 мільйонів унікальних відвідувачів з України. Частку доходів від українських компаній і приватних осіб в компанії не розкривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.