Новини технологій. 14 січня. Користувачі соціальної мережі “ВКонтакте” отримали можливість транслювати музику, яку прослуховують, в рядок статусу на своїй сторінці.

Вконтакті - тепер можна стати "діджеєм"

Для початку і закінчення трансляції при прослуховуванні аудіозапису в соцмережі “Вконтакті” користувачеві досить натиснути кнопку “транслювати на мою сторінку” в меню плеєра, повідомляється в групі розробників соціальної мережі. Відвідувачі його профілю зможуть приєднатися до прослуховування, що, за заявою в анонсі нововведення, перетворює кожного користувача “ВКонтакте” в “окрему радіостанцію”.

У стрічку новин про початок трансляції не повідомляється, і про неї можна дізнатися тільки на сторінці користувача.

Як вказує розробник функції Василь Бабич, аудіозапис в статусі не зберігається назавжди, а зникає при відключенні трансляції або припинення відтворення. За словами Бабича, ідея “персонального радіо” відвідала його в 12:20 13 січня, а вже о першій годині ночі 14 січня він завершив її розробку.

До жовтня 2010 року профілі користувачів “ВКонтакте” включали в себе “статуси” і “стіну” з повідомленнями від “друзів”. 21 жовтня 2010 їм на зміну прийшов “мікроблог”, однак після протестів користувачів була повернута можливість залишати “статуси”. У записі в мікроблозі на сьогоднішній день можна вставляти аудіо-та відеозаписи, зображення, опитування та інші елементи. “Статуси” містять в собі тільки текст розміром до 140 символів.

Функція спільного прослуховування напередодні з’явилася в соціальній мережі Facebook. “Френди”, до чиєї трансляції можна підключитися в даний момент, відзначаються спеціальним значком у списку друзів у правій частині сторінки. При цьому користувачі можуть об’єднуватися в групи і прослуховувати музику, яку “поставить” обраний ними “діджей”.

Джерело Kyiv Post 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.