Новини України. 27 січня. Найхолодніше сьогодні вранці було в Чернівецькій області – там в чотирьох населених пунктах температура повітря опустилася до -21.

Позначки термометра майже досягли -20 градусів

Згідно з даними сайту Gismeteo, це Їжівці, Красноїльськ, Нижні Петрівці і Чудей. Проте вдень повітря прогрілося, і зараз в області мороз не перевищує 16 градусів. Найнижча ж температура зараз спостерігається на Чернігівщині та становить -18 (Городня і Щорс).

Тепліше всього в Криму, хоча і не на всьому півострові. До прикладу, в Красятичах повітря охололо до -16, в Армянську – до -14, зате в інших містах від -9 до +4. Плюсова температура спостерігається в Алупці, Балаклаві, Восході, Гаспрі, Голубій Затоці, Кацивелі, Кореїзі, Краснокам’янці, Курпатах, Лівадії, Массандрі, Місхорі, Ореанді, Відрадному, Парковому, Партеніті, Понизівці, санаторних, Сімеїзі, Форосі, Ялті, Севастополі (скрізь +4, у Севастополі – +2)

Треба відзначити, з обласних центрів найхолодніше в Чернігові (-16), а найтепліше в Одесі (-10). Ще тепліше в Сімферополі (-6).

У Києві вдень температура піднялася до -14 з -17 вранці. За останні 130 років найнижча температура 27 січня була в 1954 році (-24), найвища – в 1902 (+7).

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.