Новини світу. 26 січня. У середу в пологовому будинку вірменського міста Ґюмрі народився хлопчик, якого батьки назвали Саркозі на честь президента Франції.

малюк, новонароджений, роди, лікарня
Хлопчика назвали на честь Ніколя Саркозі

Батько новонародженого Карапет Аветисян розповів, що уважно стежив за дебатами, які проходили у Сенаті Франції щодо введення кримінальної відповідальності за заперечення геноциду вірмен:

«Від імені всіх вірмен і від нас особисто висловлюємо подяку Ніколя Саркозі за цей крок. Я дав своєму малюкові ім’я Саркозі саме в його честь».

Молодим батькам у пологовому будинку вручили довідку про народження і паспорт, в яких вже закріплене ім’я та прізвище новонародженого – Аветисян Саркозі Карапетович.

Сенат Франції 23 січня ухвалив законопроект, який має на меті запровадити кримінальну відповідальність за заперечення геноциду вірмен у роки Першої світової війни, як і інших визнаних Францією геноцидів.

У 2001 році, коли Франція визнала Геноцид вірмен, батьки двох новонароджених близнюків (також жителів Ґюмрі) дали своїм дітям імена Жак і Ширак – на честь тодішнього президента Франції Жака Ширака.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.