Новини політики. 27 січня. За останні два роки відносини між Україною та Європейським союзом стрімко загострюються.

Борис Тарасюк
Тарасюк: влада все робитиме, щоб підготувати фальсифікацію цих виборів

Таку думку на євроатлантичному форумі «Україна і ЄС на порозі нової угоди про асоціацію: вільна торгівля, енергетична безпека і демократія» висловив голова парламентського комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

«Що стосується відносин України та ЄС, то в останні два роки з приходом нової влади в Україну хочу з жалем констатувати, що відбувається стрімке загострення відносин між Україною та ЄС», – зокрема сказав він.

Депутат відзначив також погіршення всіх можливих міжнародних рейтингів по Україні. «Якщо порівняти всі рейтинги, які мала Україна до 2010 року, чи то з прав людини, або економічної свободи, всі рейтинги свідчать про погіршення ситуації в Україні», – сказав Тарасюк.

Крім того, він підкреслив, що в Україні відбувається наступ на опозицію. За його словами, арешт колишніх високих посадових осіб Юлії Тимошенко і Юрія Луценка є уособленням погіршення цієї ситуації. «За цим криється бажання помсти найрейтинговішому політичному опоненту і спроби не допустити його до політичних змагань під час парламентських виборів», – сказав Тарасюк.

За його словами, євроінтеграційний курс України, який активно розвивався і був початий в 2005 році, практично став заручником політики нинішньої влади та її фобій.

Стосовно укладення угоди про асоціацію, Тарасюк вважає, що парафування цього документа може відбутися в першому кварталі цього року. «Що стосується підписання і ратифікації, то дуже сумніваюся, що після парламентських виборів ми будемо свідками підписання та ратифікації цієї угоди», – сказав він.

За його словами, все залежатиме від того, чи будуть вибори 2012 року демократичними і вільними. «Судячи з поведінки нинішньої влади, вона все робитиме для того, щоб підготувати фальсифікацію цих виборів», – додав він.

За матеріалами Цензор.нет

Торкаючись укладення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.