Новини світу. 30 січня. Відео. Керівництво Красноярської телекомпанії ТВК вирішило не карати телеведучу Марію Бухтуеву, яка в прямому ефірі обмовилася, запропонувавши “поховати Володимира Путіна” замість Володимира Леніна.

Бухтуева повідомила, що весь інтернет обговорює, "чи потрібно поховати Володимира Путіна"

У новинному випуску від 27 січня телеведуча Марія Бухтуева повідомила, що весь інтернет обговорює, “чи потрібно поховати Володимира Путіна“.

Насправді ведуча говорила про пропозицію Михайла Прохорова провести референдум з питання поховання тіла Володимира Леніна. “Очевидно, що така ідея народилася зараз, можливо, не випадково,” – додала Бухтуева. Свою пропозицію Прохоров висунув в інтерв’ю телеканалу Russia Today.

Відео з застереженням Красноярської телеведучої вже в п’ятницю з’явилося на відеопорталі YouTube. За вихідні ролик набрав більше 300 тисяч переглядів. У коментарі до відео автор дописав “Думаю, працювати недовго залишилося”. Марія Бухтуева працює на ТВК шеф-редактором відділу новин.

Пізніше телекомпанія ТВК опублікувала повну версію новинного ефіру, в якій Бухтуева визнає свою помилку. “У Мавзолеї у нас Володимир Ленін, інший вождь, тому, звичайно, мова йшла про нього, як раз на його долю пропозицію робив Михайло Прохоров,” – повідомила ведуча через півтори хвилини після своєї застереження.

ВІДЕО

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.