Новини світу. 11 січня. Справу про спробу самогубства польського прокурора Миколая Пшибила передадуть варшавській прокуратурі.

Слідство виясняє чи прокурор Пшибил самостійно вирішив застрелитися

Справу варшавським прокурорам передали слідчі з Познаня. В столиці Польщі мають встановити чи хтось намовляв Пшибила до самогубства, чи це було його власне рішення. Раніше військова прокуратура Познаня оголосила початок слідства, яке вияснить деталі можливого самогубства прокурора.

Вчора слідчі допитали Миколая Пшибила, але не розголошували результатів допиту. За їх словами, попереду ще допити свідків події, зокрема журналістів.

Нагадаємо, співробітник Головної військової прокуратури Польщі у Познані Миколай Пшибил вистрілив собі в голову в понеділок під час прес-конференції, де критикував ідею ліквідації військової прокуратури та заперечив звинувачення щодо незаконної діяльності та зливу інформації при розслідуванні справи загибелі президента Польщі Леха Качинського в Смоленську.

В інтерв’ю журналістам з лікарні він сказав, що планував самогубство, проте йому затремтіла рука. За словами Пшибила, йому перешкодила особа, яка намагалася, нібито,  увійти до кімнати, де він хотів себе застрелити. Водночас, за словами деяких експертів, військові люди вміють стріляти і в таких ситуаціях не хиблять. Тому словами прокурора ще потрібно перевірити під час слідства.

“Я хотів вчинити самогубство. Я відкрив вікно у своєму кабінеті і стріляв в його напрямку, щоб уникнути рикошету. Пістолет направив собі в рот. Мені затремтіла рука, коли зарухалася ручка дверей. Людина, яка поправляла кабелі, врятувала мені життя”, – сказав Миколай Пшибил.

За його словами, він надто скоро вистрілив, оскільки спішився, і куля потрапила не в голову, а в щоку.

Зараз, за інформацією лікарів, життю прокурора нічого не загрожує і він почувається добре. Його також можуть перевезти до психіатричної лікарні.

За намовляння когось до самогубства або вчинення шкоди власному здоров’ю в Польщі загрожує від 3 місяців до 5 років ув’язнення.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.