Новини світу. 2 січня. З початком президентської кампанії в Росії влада услід за опозицією почала активно освоювати Інтернет як майданчик для PR-технологій.

Володимир Путін
Росія без Путіна?

У Мережі поширюються вірусні ролики, спрямовані на пропаганду образу “незамінного Володимира Путіна” серед інтернет-користувачів. Увагу блогерів залучив один з них під умовною назвою “Путін пішов у відставку?”

Глядачам пропонують уявити, що Путін пішов з політики, і запитують, кому ж тоді можна довірити “цю велику країну, яку роздирають протиріччя”.

Серед кандидатур голос за кадром називає Геннадія Зюганова – росіяни знову “віддаватимуться за джинси і три шматочки ковбаски”, Володимира Жириновського – “ходячу словесну галюцинацію”, Григорія Явлінського – “чи будуть на Кавказі взагалі з ним розмовляти”, Олексія Навального – “якщо зовсім пощастить, він навіть не віддасть Росію у найближчий закордонний бордель”.

І, змалювавши усі негаразди, які чекатимуть на росіян без Путіна, наприкінці глядачів запитують “Росія без Путіна? Ви хочете так жити?”.

Хто є автором ролика, невідомо. У блогосфері висуваються припущення, що роботу запустили в Мережу активісти прокремлівського руху “Наші”. Блогери зазначають, що у партії влади “нарешті навчилися” робити рекламні відео, де є цікавий сюжет, компоновка та відеоряд.

У зв’язку з цим варто нагадати, що виборчий штаб Путіна як кандидата в президенти очолив відомий російський режисер Станіслав Говорухін.

Також зазначимо, що перед виборами до Держдуми РФ наприкінці минулого року “Єдина Росія” випустила в Інтернет два рекламні ролики, які викликали бурхливе обговорення громадськості. Зокрема, єдинорос Роберт Шлегель присвятив 10-річному ювілею партії відео з гаслом “Голосуй за партію шахраїв і злодіїв!”, обігравши знамениту характеристику ЄР, поширену серед опозиціонерів.

ВІДЕО

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.